Mládež CASD chystá Album chvál

„Poďte, putujme k Hospodinovmu vrchu, k domu Boha Jákobovho, aby nás učil svojim cestám a chodili sme po jeho chodníkoch…“ Izaiáš 2,3

Sme vďační nášmu nebeskému Dirigentovi, že na jeseň tohto roku príde na svet prvý spoločný album chvál mladých adventistov v našej krajine. Pri jeho príprave sa stretla takmer 50-členná skupina spevákov a hudobníkov z celého Slovenska. Všetkých nás spojila túžba nahrať a najmä prežiť piesne, ktoré sú našou spoločnou odpoveďou Bohu. Cítime, že nás volá k sebe. A preto sa chceme každý deň znovu a znovu v loďke nášho života vypraviť na novú cestu, na konci ktorej uvidíme Jeho.

Album nesie už vo svojom názve výzvu: „Nalaď sa na živé chvály“. Bude obsahovať 16 piesní, ktoré budú, veríme, novou inšpiráciou k oslave Boha v našich zboroch po Slovensku ale aj v Čechách a na Morave. Oslavu piesňami, ktoré sa rodia hlboko v srdci… Sme hrdí na to, že na viacerých z nich sa aj priamo autorsky podieľali mladí ľudia z nášho tímu.

Nahrávka piesní vzniká s podporou Slovenského združenia CASD. Ďakujeme, že aj touto formou dostali mladí možnosť odovzdať kúsok zo seba. Vydanie CD chvál je naplánované na október tohto roka a zaobstarať si ho budete môcť za dotovanú cenu. Pre vedúcich mládeže a chvál v našich zboroch budú k dispozícii aj sprievodné podklady.

Cítite, že sa chcete naladiť na živú oslavu Boha aj vy? Budeme mať radosť, ak vás na tejto púti povzbudia aj nové piesne.

Vypočujte si prvé dve skladby z pripravovaného albumu už teraz:

(Obidve piesne si môžeš aj naraz stiahnuť v jednom balíku TU – klik;)

Ďalšie informácie o tom, akým spôsobom budete môcť celý album pre seba a svojich priateľov získať, nájdete na webovej stránke mladez.casd.sk už čoskoro.

Comments are closed.