ako slúžime

Štúdium Biblie

Radi by ste rozumeli Biblii? Zdá sa vám nezrozumiteľná? V naších štúdijných skupinkách sa o nej môžete dozvedieť viac. Očarí vás nie len svojím obsahom ale aj tým, ako vám zmení život. Ak jej to dovolíte. 

Kanne 2018

Klub mládeže

Nám nezáleží na tom kto siodkiaľ sičo si robil, aký si… ale záleží nám na tomže SI!

Rozprávame sa na rôzne témy, študujeme Bibliu, spievame, hráme hry, chodíme na výlety a víkendovky. Úplne bezpečné prostredie, priateľskí ľudia, teplý čaj a spoločný čas, Nevyskúšaš, nebudeš vedieť aké je to super, byť spolu!

Klub zdravia

Klub zdravia v Poprade má viac ako 15 rončú tradíciu. Kluby zdravia ponúkajú priestor pre širokú škálu aktivít: prednášky vyškolených lektorov, našich i zahraničných odborníkov, minikurzy prípravy zdravých jedál, príjemné spoločenské stretávanie jednotlivcov, rodín a kolektívov s cieľom teoretického a praktického spoznávania princípov programu NEW START.

Dobrovoľní aktivisti odborníci (lekári, pedagógovia…) a vyškolení lektori, ktorí sami žijú zdravým životným štýlom. Každý lektor musí spĺňať dve kritériá pre oprávnenie svojej činnosti: vedomostný potenciál v súlade s vedeckými poznatkami (školiaci proces lektorov je garantovaný univerzitou Loma Linda) a prezentovanie programu NEW START osobným príkladom.

Odborným garantom našich zdravotno-vzdelávacích programov je renomovaná Loma Linda University (Kalifornia, USA).

Program Klubu zdravia:

Program KZ Q2_2024

Masírujeme a bankujeme

Relax a odpočinok nie je na zvyšný čas. Odpočívať pri dobrej masáži je v dnešnom stresujúcom tempe nutnosť. Využite možnosť oddýchnuť si pod rukami dobrého maséra.

Cviklový šalát s rukolou

Učíme vás zdravo variť!

Či už v Klube zdravia alebo v pohodlí vašej kuchyne, možno aj online vám vieme poskytnúť množstvo chutných receptov, video receptov alebo foto receptov. 

Evminov Poprad

Cvičíme s vami

Cvičenie metódou Evminova je pantentovaná metóda zdravotnej telesnej výchovy vyvinutej na Ukrajine, potvrdená Ministerstvom zdravotníctva a Akadémiou vied. Metóda je vyvynutá za účelom liečby, obnovy a prevencie chorôb chrbtice. 

Cvičenie podľa metodiky Evminova spúšťa mechanizmi štruktúr vlastnej obnovy chrbtice. Má pozitívny vplyv – na zlé držanie tela, pri bolestiach spôsobených skoliózou, až po rôzne prejavy osteochondrózy – vysunutie platničiek, radikulitídy, spondylartrózy a pod. 

Cvičíme aj metódou SM – system.

AK SA VÁM NEJAKÝ Z NAŠICH PROGRAMOV PÁČI, KONTAKTUJTE NÁS. TEŠÍME SA NA VÁS!